icon

Je tady někdo s Pardubic? A ví jak d dostanu autobusem nebo MHD od nádraží k perníkové chaloupce něco jsem sice našla ale jsou to strašně omezené spoje potřebuji něco častější jo. Děkuji

avatar

Nijak. Jezdí tam linka č. 16 a ta moc často nejezdí.

10. črc 2018
avatar

jen ta 16, nic castejsiho nejezdi. Jinak autem ci na kole. Je to za mestem

10. črc 2018
avatar

Aha my budeme kousek od Pardubic na dovolené. A auto bohužel nemáme.je to pěšky daleko od hlavního nádraží?

10. črc 2018
avatar

@nata22linka07 jako dá se to dojít. Podle map je to 6,5 km. Záleží jak jste zvyklí chodit. Vede tam pěkná stezka.

10. črc 2018
avatar

Jsme zvyklí chodit. Ale čtyřletý syn mi to asi nedojde. Nebo nedá se dojet k nějaké nejbližší zastávce? A pak to dojít. Na netu píšou že jede i nějaký autobus a pak je to jen dva kilometry. Ale nic jsem nenašla

10. črc 2018
avatar

@nata22linka07 je to daleko od nadrazi. Poměrně dost... da se dojet mozna 10 nekam do Hradiste ev. 17 k Srchu a pak...ale to je vsechno strasne daleko a ta cesta z Hradiště nic moc. Navic ta chaloupka neni kdovijaky terno. Kdyz uz chcete vylet, z nadrazi bus c. 9 do Spojila do Apolenky. Nebo se to di dojit ze zastavky Hůrka (bus 9, ne kazdy zajizdi do Spojila), nebo z Dubiny Sever (trol. 13), Dubina Dubinska (bus 8 a 88,28) - to je pak pres pole, max - 1km. Dobry cil vyletu je taky Park Na Spici nebo jeste me napadlo z mesta jet Arnoštem (lodi) do Kunetic a ztama k ty chaloupce, ale zpět to bude na pytlacku.

10. črc 2018
avatar

Budeme mít čas asi 7 hodin neš nám pojede vlak tak chci nějaký rychlý výlet v okolí.

11. črc 2018
avatar

@nata22linka07 tak to ta Apolenka je dobry cil

11. črc 2018