Odešel my vysavač na okna. Vybírám si nový a nevím kterou značku a který typ si vybrat. S kterým typem jste spokojení? Děkuji
Taky mám Leifheit a jsem moc spokojena
26. únor 2022
Mam Karcher a super 😀
26. únor 2022
Taky mám Karcher. Měla jsem možnost vyzkoušet i Leifheit, a za mě lepší Karcher.
26. únor 2022
Mam Leifheit Nemo a za me super
26. únor 2022
Tchyne ma Leifheit, ja si ho od ni pujcuji a obe spokojene.
26. únor 2022
Roky mám Leifheit. Teď už teda druhy, protože mi jednou spadl ze třetího patra a trochu nepřežil 😎