icon

Holky, vratili se Vam tento mesic dane?

avatar
21. dub 2020
avatar

Dnes mi prislo.. ale podavala sem hned z kraje unora..

21. dub 2020
avatar
21. dub 2020
avatar

Ano, prisly minuly tyden

21. dub 2020
avatar

ještě ne

21. dub 2020
avatar
21. dub 2020
avatar

Me ve výplatě ano, manželovi z FÚ ještě ne.

21. dub 2020
avatar

V pondeli prislo🙂

21. dub 2020
avatar

Už před týdnem

21. dub 2020
avatar

Ještě ne, ale nám to chodí vždycky až úplně na konci dubna

21. dub 2020
avatar

vzhledem k tomu, že jsem nedostala výplatu tak ještě ne-

21. dub 2020
avatar

Podávala jsem až úplně na konci března a z FÚ mám potvrzený termín na 24.4.

21. dub 2020
avatar

Jeste ne, a ze by se ted sakra potreba

21. dub 2020
avatar

Ano včera

21. dub 2020
avatar

Ano 😊

21. dub 2020
avatar

Nám z FU včera, podávali jsme myslím 11.3. ...

21. dub 2020