icon
avatar
netipa
18. bře 2015

Jak přežít mateřskou dovolenou

-  Pokud jste kuřák, nepřestávejte kouřit. Jestliže jste nekuřák, začněte jim být. Pomůže i alkohol. Jestliže přestanete kouřit uprostřed mateřské dovolené, budete nervní a dítěti hrozí zánik.

- Najděte si chvilku pro sebe. Stačí se na pár minut denně zamknout na záchodě a tam se litovat. Hezky si poplačte.

- Jestliže je vaše dítě nezvladatelné, jděte s ním na dětské hřiště a vyměňte ho za hodnější. Hodné dítě se pozná tak, že spořádaně dělá bábovičky. Zatímco vaše dítě pobíhá okolo, mlátí ostatní hrabičkami a vztekle se láduje pískem.

- Najděte si s dítětem společný koníček, to vás nejen zabaví, ale taktéž se s dítětem sblížíte. Můžete spolu s ním trhat noviny, olizovat zásuvky nebo máchat pantofel v záchodě. Čím déle s dítětem budete doma, tím vaše mentální dovednosti ochabnou a olizování zásuvek a máchání pantofle v záchodě bude jediné, na co se zmůžete.

- Nechte se na 3 roky zastlat do postele a v poklidu počkejte, až mateřská odezní.

- Vyvarujte se následujících pořadů: Telletubbies, Taneční hrátky s Honzou Onderem, Rytíř Mike, Noddy nebo Pipi, Pupu a Rosemary. Jejich sledování zrychluje úpadek mysli. Může způsobit malátnost a zcela určitě má za následek problémy s erekcí.

- Pro ukrácení chvíle, navštěvujte s dítětem zajímavá místa, která budou dítě stimulovat a ve vás vyvolají pocit naděje a úlevy. Za všechny mohu doporučit návštěvu babyboxu.

- Pokuste si ochočit a maximálně vycvičit partnera, otce dítěte. Zmanipulujte ho, aby nabyl dojmu, že chce trávit všechen volný čas s dítětem. Až se vrátí z práce, tak mu ho okamžitě vražte a jděte se schoulit do kouta. Pokud partnera nemáte, mateřskou dovolenou nepřežijete, takže s tímto návodem pouze ztrácíte čas.

- Když dítě nespí, zpívejte mu. Když stále nespí, lehce ho přiduste polštářem. Nedostatek kyslíku dítě unaví a nakonec usne. Dítěti lze taktéž přidávat Valium do mlíčka. V kombinaci s přidušením polštářem je spánek stoprocentní.

- Na noc nezamykejte byt. Vždycky je šance, že k vám domů v noci vnikne kojot a dítě si odnese.

- Pořád si říkejte, že to jednou skončí. Navíc vědci potvrdili, že šance, že rodič přežije mateřskou dovolenou bez poškození mysli, těla či dítěte, je téměř sedmdesát procent, což je poměrně dobré. Takže hodně zdaru.

avatar

opět jsem se nasmála 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

😀 chjo a co dělat, když mateřská po 3 letech nekončí 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

@tiburcia víc diazepamu 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Amen... 😀 Já už jedu 4. rok a běžně se mi stává, že po uspání Satanáše sednu k televizi a nepřijde mi divný, že se dívám na Jim Jam. 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

kojot 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Navštivte baby box 😀

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Tvoje návody jsou výborný😃😃😃

Odpověz
18. bře 2015
avatar

kojot 🙂 🙂 a problemy s erekci :D

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Podle času vašich příspěvků a žádné zmínce o Františkovi vás začínám podezírat, že Čeněk každé ráno kouká na Kouzelnou školku...

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Ještě že mi nehrozí problém s erekcí 🙂

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Tak dneska poprve cetl muj muz clanek na MK prej dekuje jeste ted se tu reze smichy a sel si pro lahvace ;))

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Vracim se zanedlouho po 6 letech do prace.. a je mi to lito. Ovšem prvni rok bych u tohoto článku plakala, jak je pravdivy.
Ale jak je videt, clovek si zvykne na vse a jeste si to oblíbí 🙂

Odpověz
18. bře 2015
avatar

Nejhorší je vyhnat z hlavy všechny ty znelky na pipi, pupu, rosemary a ostatni hruzaky

Odpověz
19. bře 2015
avatar

Honza Onder, Pipi, Pupu a Rosemary jsou solidni výplach mozku. Pri vecernim venceni psu si broukam Jdeme za Matou.

Odpověz
21. bře 2015
avatar

krásně jsem se zasmála..ano,člověk je rád za každou volnou chvíli ve které se cítí opět sám sebou-víc takových,děkuji 😀

Odpověz
25. bře 2015
avatar

Taneční hrátky s onderem jsou nic oproti hýbánkám a jejich nazdarbásekčabásek, to mě vždycky berou mdloby😀

Odpověz
25. bře 2015
avatar

😀 😀

Odpověz
26. bře 2015
avatar

Dekuji za super pobaveni 😀

Odpověz
23. dub 2016
avatar

Diky za rozjasneni dne 😀

Odpověz
24. dub 2016

Začni psát komentář...

sticker
Odešli