icon
avatar
niikkyy
18. říj 2011

Moje háčkování

avatar

šikulka 🙂

27. zář 2012
avatar

veru, nadhera. to auto jsi delala podle sebe nebo mas navod, a pejska? chci takyyyy. jestli mas, prosim posli... diky moc.

31. říj 2012
avatar
niikkyy
autor

@jahudka123 pošlu 🙂

31. říj 2012
avatar

háčkuješ čepičky i k prodeji?

19. lis 2013
avatar
niikkyy
autor

@klouzek taky jsem už háčkovala kámoškám na prcky 🙂

19. lis 2013
avatar

@niikkyy takže když bych potom na jaro napsala,uháčkovala bys mi?kolik kč /1 čepičku?

19. lis 2013
avatar

krásné práce moha bych poprosit o návod znaku adidas? prosím prosím 🙂

19. lis 2013
avatar
niikkyy
autor

@klouzek jasně. vždy je dělám cca 150kč.za materiál hlavně.čím víc barev.tím víc peněz

19. lis 2013
avatar
niikkyy
autor

@katchabka určitě,jdu ho najít

19. lis 2013