icon

Dneska jsem dokoukala Utrpení Gabriela Fernandeze..... Uff to bylo šílený. Takhle ouzko mi dlouho nebylo ..Chudák chlapeček, a ten americký systém? Úplně k ničemu... Viděli jste?

avatar

Nemam na to silu. Jen jsem o tom cetla a stacilo mi to.

8. kvě 2021
avatar

Taky jsem to nechtela videt

8. kvě 2021
avatar

Viděla a věřím ze se to děje i všude kolem nás tady… jen to nedojde až do toho strašného konce

8. kvě 2021
avatar

@miskatus tak i u nas to dojde strasneho konce, viz pripad Marecka z Loun

8. kvě 2021
avatar

@luidisek pravda….:/

8. kvě 2021
avatar

Taky jsem viděla a hrozne 😔

8. kvě 2021
avatar

Vzpomněla jsem si na kauzu Kuřim

8. kvě 2021
avatar

Něco jako Dítě zvané TO?

8. kvě 2021
avatar

O co jde?

8. kvě 2021
avatar

Tez jsem viděla. Je to opravdu hodně silný příběh. Systém v americe nejak nechapu, nema to ani hlavy ani paty. Ale to asi ani u nás bohuzel neni uplne dokonalý.
@zelenaesmolda O utyraneho chlapečka a proč se tak stalo,včetně selhání systému ochrany dětí a potrestání viníků.

9. kvě 2021
avatar

@lleennttiillkkaa Dave myslim přežil. Gabriel bohuzel zemřel po jednom útoku "rodičů".

9. kvě 2021
avatar

@klpoiu jojo Dave přežil. Mno tak to je síla brrrr. No já četla ještě Děti na zabití, to je z Čech. Taky síla.

9. kvě 2021
avatar

@lleennttiillkkaa Děti na zabití, to je příběh dle zážitků autorky ze? Ja tyhle knížky nečtu, ale občas něco zaslechnu. Ono tech knížek je celkem hodně. Bohužel. 😔

9. kvě 2021
avatar

@klpoiu jj a na konci jsou i příběhy dětí, které to štěstí neměly, že přežily. Dave Pelzer taky sepsal knížku sám.

9. kvě 2021