Holky máte některá zkušenosti s prací z domova obalky-doma.cz,? Děkuji
Já jsem si to myslela ale kamarádka si to nechce nechat vymluvit . Dekuji
Taky jsem naletela.
@nijij No, zaplatila a je tam certifikát pro první odběr od nich zdarma, potom musíš sama shánět lidí a de facto za peníze jim poslat info. Jsou tam i příklady,jak si máš na baterku na FB dat chytlavou reklamu. Pak jsou tam nabídky na montáž nějakých drobnosti, to zaplatíš zálohu na materiál a o odbyt se musíš taky starat sama. Je toho víc. Já to mrskla do kouta. Dle mne je to legální, ale je to takový prostě voser.
Na bazarku, omlouvám se
Akorát teď nevím, zda to bylo objednané na té adrese, co píšeš, to bych to musela dohledat ty lejstra, ale myslím, že princip je všude stejný.
Jo já si to taky myslím jen to kamosce nedokážu vysvětlit no...
Podvod, pokud chcou penie predem. Nebo budete muset papir co poslou nakopirovat a nabirat lidi stejne jak oni nabrali vas