Holky nakupuje někdo na ageo? Pokud ano mám pro první 3 slevu 10% a k tomu 5 ❤️ pro každou z vás 🙂
Také by potěšilo,děkuji 😊
14. zář 2018
Potesilo by...dekuju😊
14. zář 2018
taky bych potřebovala
14. zář 2018
nijij
autor@klik68
@pettysek
@natysnovec
@jarla
Holky každé jsem odepsala. Srdíčka jsem poslala . Prosím vás jestli jsem někomu poslala méně ozvěte se hned to napravím. Ty, kterým jsem poslala více tak nereklamujte užijte si je 🙂 🙂
14. zář 2018
Dekuji❤❤
14. zář 2018
Mě by se hodilo 🙂 🙏🏻 Kují😍