Holky potřebuji poradit s ošetřovně . Část B se odnáší vyplněné do práce? Dekuji
Das do prace vyplneny prvni dil a az ti dr napise ukonceni, odevzdas ho taky. Snad to pisu spravne, kdyztak me nekdo opravte.
Ano, teď odevzdej první díl a až dostaneš ukončení, tak i to. To je II. Díl. Nezapomeň vyplnit vaše udaje
Na oba díly.
My odevzdavame treba az oba dily najednou a bez problému
Děkuji holky
Ano holky píšou dobře, první část se odevzdává zaměstnavateli hned první den, ale pro me nereálné, takže posílám jim do meilu. Při ukončení dostanes druhý dil, a ten se taky odevzdávání. Jak píšou holky, na druhé straně jsou řádky k vyplnění. A urguj zaměstnavatele nebo mzdovou at to odevzdá co nejdřív, vyplata je do 30 dni. Tak třeba se mi stalo že na začátku zari jsne byli nemocní a peníze jsem dostala skoro v listopadu, protože účetní sušila papíry u sebe na stole nez to odevzdala na sociálku.
Oba listy se odnáší do práce.