icon

Holky potřebuji poradit s ošetřovně . Část B se odnáší vyplněné do práce? Dekuji

avatar

Oba listy se odnáší do práce.

10. lis 2020
avatar
nijij
autor

@dzejnany oba ? Zatím jsem dostala jen jeden, OCR jsem ještě neměla tak se ptám.

10. lis 2020
avatar

@nijij a máš OCR z důvodu nějaké nemoci, nebo z důvodu covid ( třeba na uzavření škol je jiný formulář)

10. lis 2020
avatar
nijij
autor

@alenas88 nemoci

10. lis 2020
avatar

Das do prace vyplneny prvni dil a az ti dr napise ukonceni, odevzdas ho taky. Snad to pisu spravne, kdyztak me nekdo opravte.

10. lis 2020
avatar

Ano, teď odevzdej první díl a až dostaneš ukončení, tak i to. To je II. Díl. Nezapomeň vyplnit vaše udaje
Na oba díly.

10. lis 2020
avatar

My odevzdavame treba az oba dily najednou a bez problému

11. lis 2020
avatar
nijij
autor

Děkuji holky

11. lis 2020
avatar

Ano holky píšou dobře, první část se odevzdává zaměstnavateli hned první den, ale pro me nereálné, takže posílám jim do meilu. Při ukončení dostanes druhý dil, a ten se taky odevzdávání. Jak píšou holky, na druhé straně jsou řádky k vyplnění. A urguj zaměstnavatele nebo mzdovou at to odevzdá co nejdřív, vyplata je do 30 dni. Tak třeba se mi stalo že na začátku zari jsne byli nemocní a peníze jsem dostala skoro v listopadu, protože účetní sušila papíry u sebe na stole nez to odevzdala na sociálku.

12. lis 2020