Holky prosím vás nezakládala jste některá prvkům to stavebko pro děti, kde měla být sleva 2000 za založení smlouvy?
Hele, stavebko pro dite je uplne ten nejvetsi nesmysl! To nedelejte. Radeji na sebe. Na ty penize pro deti se nedostanes az do jejich 18 let, jedine pres soud.
@lucie8655 Přes soud, už to dávno neplatí, pokud něco nevíte jistě, tak to nepište. V roce 2016 došlo k novelizaci https://finexpert.e15.cz/vypovedet-stavebni-spo...
Máme založené vybrat jde po 6ti letech...
Ta akce je u lišky, ale do konce měsíce tam 2000 u cílové částky 220.000,- musí být. Bude to tam už naspořeno.
@jana.vichova ano zapoměla jsem dodat že u lišky. No my právě založily a byl nám klasický strhnout poplatek za vznik smlouvy
Vraceji vklad zpet na smlouvu jako premii
@jancaroul I tak bych nikdy na dítě nic nepsala. To že v r.2016 něco změnili neznamená, že do budoucna s tím nebudou opět problémy. Předtím to lidé také zakládali s tím, že na to můžou sáhnout a zákon se změnil za běhu smlouvy. Není žádný problém mít stavebko na sebe a peníze pak prckovi dát. Nehledě na to teda, že stavebko bych vživotě nezaložila a vybrala si raději podílové fondy s vhodnou strategií, kde na peníze můžeš šáhnout kdykoliv a ne až za 6let..
Pak budu zakládat tohle asi http://www.stavebky.cz/stavebni-sporeni-detail-... je tam založení zdarma
@nijij jak píše paní, penízky vrátí, takže budete už mít 2000,- naspořeno.
Po vánocích jsme zakládali dceři v KB a neplatili jsme za smlouvu