dneska přidala Beri k papa, ještě paci paci a ták veliká 🙂 jinak už jen zdárně lezeme po čtyřech, sedí sama a kleká si, nestoupá naštěstí ještě 🙂 i tak z kleku dosáhne vysoko. 😀
to jste šikulky..my trénujeme ale kromě stojení víc neumíme 🙂)
26. črc 2010
šikulinka obrovská 😵 😵