icon
avatar
nikelca
4. lis 2021

Kočárku Cybex Priam 3 - máte skusenost?

Ahoj rozmyslam ci má vyznam kupovat tento kocik ci to nie je len humbuk okolo velkej znacky... aku mate skusenot?

avatar

Jen tu nejlepší, nic se mu nevyrovná. Za mě nad očekávání

4. lis 2021