To pockej doma 😀
31. črc 2017
nikinelinaty
autorNo malá ho pořád maxkala a stěžovala si proč má ruce v pěst ;))
31. črc 2017
Gratuluju 🙂🍀
31. črc 2017
nikinelinaty
autorMoc děkuji už ať jsme doma
31. črc 2017
Uteče to, uvidíš 🙂
31. črc 2017
nikinelinaty
autorpouští až 5 ty den co?
Čekám buď čtvrtek či pátek
Tma jak v prdeli nevidím nic hrůza
A ty pruvany mi lezou krkem
31. črc 2017
@nikinelinaty po císaři jo. Já rodila císařem ve středu a domu jsem šla v pondělí s holkou, co rodila přirozeně v pátek ☹
31. črc 2017

gratuluji je kouzelny