icon

Do třetice všeho dobrého a malý se narodil v termínu a ještě zcela zdravý 3510 gr a 50 cm
Zázrak ;)

Je úžasný spavy dítě a tak klidne zatím. Ale holky byly akčnější

avatar

gratuluji je kouzelny

31. črc 2017
avatar

To pockej doma 😀

31. črc 2017
avatar

No malá ho pořád maxkala a stěžovala si proč má ruce v pěst ;))

31. črc 2017
avatar

Gratuluju 🙂🍀

31. črc 2017
avatar

Moc děkuji už ať jsme doma

31. črc 2017
avatar

Uteče to, uvidíš 🙂

31. črc 2017
avatar

pouští až 5 ty den co?
Čekám buď čtvrtek či pátek
Tma jak v prdeli nevidím nic hrůza
A ty pruvany mi lezou krkem

31. črc 2017
avatar

@nikinelinaty po císaři jo. Já rodila císařem ve středu a domu jsem šla v pondělí s holkou, co rodila přirozeně v pátek ☹

31. črc 2017