icon

Moc děkuji neznámé za srdíčko,
Tohodle syna jsem snad vyhrála v loterii na hodné dítě????

Holky byly tak uřvané, to snad není možný jí a kadí a a směje se a pak jde zase chrupkat?
kolikrat si říkám, zda to jako je normální 😀

avatar

Mám to s malou taky tak.Je fakt za odměnu.V noci spí,prdíky jí netrápí,dokáže si sama hrát i půl hodinky.V jídelní stoličce kouká jak vařím nebo uklízím...je zlatá!!!!

24. říj 2017
avatar

No toto je stroj!
Já po porodu si dovolila koupit malému hrací deku od Fisher Price. A paní že má ještě toto a že mi dá slevu když vezmu obojí ještě sem byla v porodníci po té výhře mít malého sem vyměkla a já sem moc pořizovat nechtěla že poslední tak teď se mi to celé otočilo ;))
Ale zatím si ho jen strojim hračky jsem jaksi už tak mimo obraz že mám jen po holkách chrastítka tobogán musím říct že ty 2 jsou ničitelky
Takže už se těším až mu koupím dáreček ;)

Toto úžasné houoatko vychvaluji všude jak už mají holky hlad tak sedne jako král a pak kouká a nakonec usne. A bez práce

A zatím neberu sílu se mu věnovat na další kolo ;))

24. říj 2017