prosím poradte někdo nějaký vhodný léky na imunitu pro 8 leté dítě :( po 14dnech máme znovu antibiotika :( díky moc.
Za sebe doporučuji úpravu stravy, každodenní procházku v přírodě a kvalitní spánek. A suplementace vitamínů a minerálů dle zjištěných deficitů. To mě dostalo ze spárů nemocí.
@miryp spánek má takový rozházený on někdy usne po škole pak zase jde večer pozdě spát :(.
koupím mu multivitamín bobík ten mu pomáhal šumák a napadlo mě ještě něco k tomu, to už není normální.
Začli nám ty nemoci při neštovicích a pokračuje to.
@miryp spánek má takový rozházený on někdy usne po škole pak zase jde večer pozdě spát :(.
koupím mu multivitamín bobík ten mu pomáhal šumák a napadlo mě ještě něco k tomu, to už není normální.
Začli nám ty nemoci při neštovicích a pokračuje to.
@nikinelinaty po neštovicích se dává imunita dohromady cca půl roku, u našich dětí déle (jsou alergici).
@nikinelinaty po neštovicích se dává imunita dohromady cca půl roku, u našich dětí déle (jsou alergici).
@miryp pak měl dlouho zelenou rýmu než mu dala atb a udělala stěr z nosu tak to bylo 2 měsíce ... a měl tam bakterii v tom nose a ted to donesla starší dcera 40 horečka a malej nakonec to bohužel po týdnu taky chytl.
To jsem ani o těch neštovicích nevěděla, myslela jsem při nich, že je horší imunita. Předtím býval tak zdravý než je chytl.
Tak zalezi, na co ty antibiotika měl, já doporučuji bactoral.
Betaglukany, nastartuji imunitu.
Ale jinak, po nestovicich jsme se taky vezli na vlně bacilů…
a vitamin D
Nam poradil starej doktor selen (+zinek a cecko)
Just Echinacea - dlouhodobě
Oralni probiotika jsou zazrak. Predtim jsne vyzkouseli vsechno. Ted - dojde baleni, do 3 dnu deti husta zelena ryma. Koupim novy baleni - do 2 dnu jsou v pohode
Syn ma snizenou imunitu a alergii (od deviti mesicu veku nekolikrat atb - vsechno mu pada na prudusky), loni i predloni jsme dostali na imunologii imunor, a bylo to lepsi - i kdy loni zacal chodit do skolky a prokaslal temer cely rok, ale ani jedny atb) Letos davam od podzimu kolostrum od Moje luha a jeste nemarodil, zadny kasel nic - nechapu, jestli je to tim nevim, ale vysazovat to nehodlam, ted zacina pylova sezona, tak uvidime, jak bude pokracovat
Za sebe doporučuji úpravu stravy, každodenní procházku v přírodě a kvalitní spánek. A suplementace vitamínů a minerálů dle zjištěných deficitů. To mě dostalo ze spárů nemocí.