@sluune dobre rentgen ok v pátek kontrola u dětské. Dcera snad bude opatrnější
@nikinelinaty tak super👍
tak co hlava? až teď jsem si všimla že jste měli úraz? A nebylo to na šití jen na mašličky? Já mám na čele taky ránu z podobného věku a měla jsem jen mašličky a rána se mi hnusně roztáhla. Tak snad Tobík dopadl líp.
@brunhylda ma jen maslicky a snad to po zahojebi budw dobre ma to ve vlasech
Co malej?
@nikinelinaty o víkendu mu byl 1,5 roku. Je už velký chlap, má 12 kg. Taky pořád někde padá, je samá modřina, něco odřeného. Na mašličkách už jsme taky byli 🙂
@brunhylda taky? Tak Tobik neni sam
Mne hopsala mladsi a on nejak spadl ja zrovna byla pryč.
Jinak je ti zlatíčko příští víkend mame u nas v dedine možnost focení tak ho budu mit od fotografky vyfoceneho a pak to dame jako darek k vánocům
Jinak u nas nic nové mladši nosi 1ck

A jak jste dopadli? Dcerka je z toho taky asi vyplasena ne?