icon

BALIKOVNA Jak získám kód aby odesílatel neplatil a nezakládal účet ale mohl odeslat 😁? Chápu že to musím nejde já,balikovnu mám ale kde co a jak,nevím🙈

avatar

Poslete balík sama sobě a jemu pak poslete ten kód či celý štítek

21. říj 2022
avatar

@majca16 to ji došlo ale odesílatele dám asi toho od koho to půjde ne?

21. říj 2022
avatar

Já zadávám všechno své údaje. I sebe jako odesílatele.

21. říj 2022
avatar

Dělám stejně jako @jajullka

21. říj 2022
avatar

taky zadávám své údaje, jak odesílatel, tak příjemce

21. říj 2022
avatar

Musíš svoje údaje jako odesílatele, jinak Ti nepůjde ta sleva..
Oni přece neví, kdo osobně ten balíček na pobočku donese, takže paní stačí ten kód 😉

21. říj 2022
avatar

@mischalinka Nestačí kod, mělo by tam být i jméno. mně to jen s kodem nechtěli včera vzít.

21. říj 2022
avatar

@betelgeuzz tak to byla nějaká pipii... protože já to tak také dělám a vždy to stačí.....

21. říj 2022
avatar

@zdenka1122 v pokynech je to přímo napsané, že má být kod a jméno, takže není píp 🙂

21. říj 2022
avatar

@betelgeuzz no jo, už to vidím, máte pravdu, mě vždy stačilo nahlásit kód, tak bych tam udála své jméno.

21. říj 2022
avatar

@mischalinka v pokynech je uvedeno, ze na balíku mam být jmění příjemce a kod

21. říj 2022
avatar

@adula000 Koukam 🙂
Po mně ho nikdy nechtěli a že už jsem těch balíků poslala..
Ale naopak ho po mně vždy chtějí v Zásilkovně, kde (myslim teda) být nemusí 😀

21. říj 2022
avatar

Holky,když si založí balíkovnu..musí se za to platit?
Dík

21. říj 2022
avatar
21. říj 2022
avatar
21. říj 2022