Zdravím maminky, prosím Vás poradte mi nějaký bezkontaktní teploměr nebo ušní a čelní. Děkuji 🙂 Budu ráda, za každou radu a zkušenost.
My máme tento http://www.zdravionline.cz/p/Bezkontaktni-teplo...
taky jsem to nedávno řešila. Jako jestli má prcek teplotu nebo ne poznám po hmatu a tímhle kontroluju a pokud se mi to nezdá, přeměřím klasickým. Ale podle mě na tady to orientační měření, kdy ho nechci budit jen kuli teplotě se mi zdá dobrej. měří celkem přesně a navíc má podsvícenej displej tak vidím i ve tmě.
Děkuji, no právě, pod paží je to docela boj.. takže přemyšlíme nad tímhle nebo ještě jsem našla dudlík jako teploměr 🙂
@nikolapalickova tak dudel mám tak a ten je uplně na prd. Aspon u nás. malrj teda nechce dudly vubec, ale když to ještě bral tak to strašně dlouho měří a je to tvrdý a plival to ven. nic jsem s ním nezměřila.
Jeee tak dekuji za radu .. 🙂
Omron gentle temp 510. Super.