Maminky prosím vás nevíte jak staré může být razítko od doktorky na evidenčním listě do školky??
nikuska28
autorNo my jsme právě byli minulý měsíc na 3-lete kontrole tak jsem ji to dala vyplnit. A včera jsem se dozvěděla, že nesmí být starsi jak 3 dny
30. srp 2016
my ho musime mit s datem nastupu do skolky