icon
avatar
nina004
Zpráva byla změněna    27. črc 2021    

Dobre rano. Holky nemte nektera slevu na megaknihy? Nakup nad 1000kc. Vybrala som malemu par knizek. Dekuji

avatar

Také bych brala, tak s dovolením se pripichnu 🙂

27. črc 2021
avatar

Mám 30kč nad 800,-

27. črc 2021
avatar
nina004
autor

@mimuu a nohu vas o nej poprosit?

27. črc 2021
avatar

@nina004 psala jsem sz s kodem😉

27. črc 2021