icon

Dobrý den. Mohla bych prosím radu. Mám 9.měsíčního chlapečka a v 1 ráno zvracel. Co mu prosím můžu dát aby mi to zase nevyhodil. Mockrát děkuji za každou radu

avatar

Vlazny cerny caj, oslazeny glukopurem, po lzickach. Hlavne doplnit tekutiny.

27. pro 2016
avatar

A neprejedl se jen?

27. pro 2016
avatar

@bunny123 9m mimco?!

27. pro 2016
avatar

Jestli kojis, tak bych to neřešila. Jestli má UM, tak dat raději variantu Low lactose, než mu bude dobře. (Mají v lékárně a poradi).

27. pro 2016
avatar

Pokud by zvracel hodně (opakovaně) a nechtěl pít,raději k doktorce. Miminka se rychle odvodňují. Prošli jsme si tím nedávno. Držím palce, ať to nic není

27. pro 2016
avatar
nunu20
autor

Děkuji 🙂 nekojim. Cajik pije po lzickach ale nevím co může papat právě

27. pro 2016
avatar
nunu20
autor

@ffify neprejedl máme to celá rodina

27. pro 2016
avatar

mrkev s ryzi, jablecna presnidavka a do ni dat smectu, banan, muzes zkusit rehydratační roztok a hlavne nic mléčného

27. pro 2016
avatar
nunu20
autor

@peshinka presnidavku mi vyblil právě

27. pro 2016
avatar

tak jablicko a do toho smetcu nebo jestli ti ji spapa i samotnou muzes zkusit...

27. pro 2016
avatar

ajoj ja ted volala mudr mame ten samy problem
do toho jeste mel jednou prujem a sestricka rikala, ze mu min 1 den nemam davat nic jist jen davat cerny caj s glukopurem. UM z ryzoveho odvaru misto vody.

27. pro 2016
avatar

@nunu20 joj, tak ať je brzo lip

27. pro 2016
avatar

@mikakrup Ano, to nevíte?

27. pro 2016
avatar

tak ted pritel dovezl rehydratacni roztok kulisek a pisou tam ze hladoveni je chybne tak jsem z toho jelen 😢

27. pro 2016
avatar

@bunny123 cerny caj s kofeinem bych urcite nedala 9m miminu. Urcite hlidat pitny rezim, ale pro tak male jsou bylinne smesi caju na zklidneni zaludku..

27. pro 2016
avatar

@mikakrup Jelikož mi toto doporučila zdrav. sestra na pohotovosti, kam jsem volala, když měla dcera stejný problém (a to jí bylo 5m) a o stejném postupu se lze dočíst i v naučné literatuře, tak to asi nebude špatně ;)

27. pro 2016
avatar

@bunny123 jiste, kdyz to rekla sestra tak to bude spravne 😉

27. pro 2016