Ale už by to stačilo. Poslední půlrok pořád něco. Manželův úraz ruky (vrazil si kudlu do ruky a poškodil si šlachu) ne šťastný nástup do školy nejstaršího syna. Auto v háji. Prostřední syn si vyrazil horní jedničku (už druhý zub) a skončil v nemocnici s otřesem mozku, nemoci mezi tím nepočítaje, a dnes se mi ještě poprděla pračka. Už dost. Už to stačí. 😔😢
Letošní rok je celý nějaký nevydařený...přeji ať je brzy lépe a smůla se vám vyhýbá
19. říj 2015
Chjo teda kocko ty mas tenhle rok pekne prdelkou ke zdi :/ doufam a preju ti, aby ten dalsi byl mnohem mnohem lepsi...
19. říj 2015
☹ tak ať je líp posílám srdíčko!!!
28. říj 2015

Neboj, za chvilku je konec roku a bude určitě lepší ! U mě taky tento rok stál na psí štěk ☹