@hladikovapeta přidám sekané ořechy a rozinky. Taky dávám těsto kynout do pekárny. Doufám že to přečteš 😁
a mám tam program na těsto, asi to že? 😀
23. pro 2015
odvarkova
autor@hladikovapeta jjj, ještě je dobrý nastrouhat kůru z citrónu. A program těsto. Taky jdu na ni 😀
23. pro 2015
Super! Děkuju moc!! A ten cukr celý na kvasnice nebo jen trošku a zbytek třeab do mouky? 🙂
23. pro 2015
A sekaný ořechy / rozinky dáváš taky hned? 🙂
23. pro 2015
odvarkova
autorCukr dám celý na kvasnice. Rozinky dám hned. Ale pokud jsou namočený v rumu, tak až když jdu plést vánočku 😉
23. pro 2015
odvarkova
autor23. pro 2015
odvarkova
autorA není vůbec zač ☺
23. pro 2015

Děkuju moc!! A ještě dotaz - do pekárny to dám v jakém pořadí? Dolu mléko, nato mouku a kvasnice s cukrem doprostřed jako u chleba?