icon
1 / 1
avatar

Kdyz mas takhle hezky dvoubarevny testa, tak kdybys chtela obmenu, posilam na inspiraci 🙂

12. pro 2015
avatar

@verciiik juuuuuu, to je nápad 👍

12. pro 2015
avatar

Chces napsat, jak na to, nebo vis?

12. pro 2015
avatar

@verciiik myslím, že to jsou malý proužky těsta skládaný přes sebe?

12. pro 2015
avatar

@odvarkova jojo, udelaj se prouzky a davaj se stridave na sebe, az vznikne takovej spalik a ten se nakraji. Je lepsi vyvalet si testo trochu tlustsi nez kdyz vykrajujes klasicky linecky. A spojuje se to uz pri skladani bilkem 🙂

13. pro 2015