icon

Krása. V televizi Sám doma, já popíjím horký punč, patlám si těsto do formiček, cítím vůni pečeného cukroví. Jo, je mi krásně.

avatar

Kdyz mas takhle hezky dvoubarevny testa, tak kdybys chtela obmenu, posilam na inspiraci 🙂

12. pro 2015
avatar

@verciiik juuuuuu, to je nápad 👍

12. pro 2015
avatar

Chces napsat, jak na to, nebo vis?

12. pro 2015
avatar

@verciiik myslím, že to jsou malý proužky těsta skládaný přes sebe?

12. pro 2015
avatar

@odvarkova jojo, udelaj se prouzky a davaj se stridave na sebe, az vznikne takovej spalik a ten se nakraji. Je lepsi vyvalet si testo trochu tlustsi nez kdyz vykrajujes klasicky linecky. A spojuje se to uz pri skladani bilkem 🙂

13. pro 2015