Náš Martin nakonec skončil v nemocnici s otřesem mozku. Od rána se mi nezdál, tak jsem s ním jela. To musela být pecka jako hrom 😔 Pár dní ho pohlídají a snad mi ho zas brzo pustí domů.
Jeej chudacek, jakoby nestacil ten zub. Uz bude jen lip 😘
12. říj 2015
chudáček malej. Ať je mu brzy dobře. Z otřesu mozku se vyspinká a bude líp.
12. říj 2015
Ježiš.... teď koukám, čtu... úplně mě z toho mrazí ☹ Ať je brzy dobrý a zoubek ať se chytí! Posílám srdíčko!
12. říj 2015
odvarkova
autor@misi.21
@lenjii
@zzuzinda
@hladikovapeta moc děkujeme za srdíčko 😙
Ještě včera večer, když jsme přijeli z Brna už se mi nelíbil, ale říkala jsem si, že je to po tom všem a má toho dost. Ale stejně od rána to nebyl on. A taky že jo. Něco mi pořád říkalo, že je něco špatně.
12. říj 2015
ježiši,tak hlavně že si jela... Ať je už jenom dobře...