Maminy mam dotaz. Neporadite mi s jakym kocarkem se da jezdit na bruslich? Myslela jsem ze nas Dorjan to da, ale dneska to tezce nezvladal 😖
Jane Slalom to zvládá 😉
15. čer 2016
Maminky si hodne chvali na brusleni Jane nebo chcicco trio 🙂 jsou lehce ovladatelné 🙂 já mam chicco trio už se tesim az pojedu 🙂 je tam i ruční brzda což se na bruslích hodí 🙂
15. čer 2016
Jané Slalom. Mám ho právě po Dorjanovi a s tím bych to na brusle nedala teda, na to byl moc těžký.
15. čer 2016
Ja jsem si k tomu koupila přímo určený BOB ironmen, ale supr jsou i baby jogery
15. čer 2016
@jess nebo taky TFK, ze? ☺ ale jista si nejsem... 😉
16. čer 2016
S žádným je to dost nebezpečné ..