Zdravim. Resim ted sedacku 9+. Nema nekdo zkusenosti se sedackou otocnou? Aby byla proti i po smeru jizdy. Jde mi hlavne o Romer Britax Dualfix. Je otocna o 360 stupnu. Ale nevim kam da to moje dite nohy az ji bude tak rok a pul nebo vic. Dekuji za nazory
Tak pod bradou je nebude mit jeste nejaky ten patek ma je pohodlne natazene a ma jeste misto( mala merila v 10m 76cm)
4. čer 2016
My mame Recaro zero, Dualfix nevysel dobre v testech a hlavne je velikostne jako vajicko. Do obou smeru je treba maxi cosi 2way pearl nebo axissfix