52 dnů do porodu a já dostanu nabídku na novou práci. A ted co brát nebo nebrat?
stejně byste šla na mateřskou,tak to by zaměstnavatel neměl zrovna moc radost kdyby jste nastoupila a pak mu zase odešla
Pokud s tvym stavem zamestnavatel souhlasi a pokud se na to citis, vzala bych to. Ale po porodu budes rada, ze si lehnes s prckem, pokud nebudes mit manzela, co to vezme za tebe po nocich😊
Jestli tě to láká, proč ne?
@jizi pro mě je to nabídka šitá na míru, zaměstnavatel ví o mém stavu a stejně mě chce. Jako lichotí mi to moc a přemýšlím jak to udělat. Mohla bych dělat z domova a vlastně jen řidit lidi a dávat jim úkoly.
@lstoppen já bych jí taky neřešila, ale doma se nudím 🙂)
@olive_frost Tak do toho jdi. Já dělám taky z domova a s prací jsem ani s jednou z holek vůbec nepřestávala.
To zkus nakonec proč ne:D ... uvidíš jak budeš zvládat dítě ,práci , muze a domácnost a jestli jo tak jsi machr a máš můj obdiv ;)
@lussy333 podobným způsobem pracuju už poslední cca rok a jde to. Ted bych akorát dělala vše trošku víc ofiko a měla pod sebou lidi, co by ze mě navíc pracovali. Takže pro mě je win-win 🙂)
@olive_frost Tak hurá do toho! A gratuluju!!
no tak vzhledem k tomu,že jste těhotná a máte to za pár tak bych ted novou práci neřešila