Jestli ji to bolí a po dithiadenu se to ještě zhoršilo, tak bych šla znovu na pohotovost. Přijde mi to spíš jako zánět než alergická reakce.
4. říj 2021
Zánět.
4. říj 2021
To bude erysipel v obličeji. Zpět k lekari, ATB nutné. Zabírají časně. Bude lip!
4. říj 2021
Zánět,dcerka měla v roce,dostala ATB,která rychle zabrala a zmizlo to
4. říj 2021
Abo,erysipel- ruze,puvodce streptokok,jsou na PNC atb
4. říj 2021

Reakce na neco?