Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

MHD Olomouc, prosím kde se dají koupit jízdenky? Přímo v autobuse nebo máte automaty na lístky? Potřebuji se dostat z hlavního vlakového nádraží na ulici Stupkova. Měl by tam jet autobus číslo 19, je to tak? Děkuji.