ujel nám autobus, ujel mi autobus, problém při platbě kartou, Vítek zvracel ve školce, ujel nám autobus, Vítek spadl ze sedadla v buse, Vítek zvracel doma... naštěstí takových dnů v roce není mnoho...
A jak je na tom Vítek teď??? Já včera také den blbec, tichá domácnost
28. bře 2013
Když se daří tak se daří :(
28. bře 2013
Tak to už je moc :( Dnes musíš mí super den :D
28. bře 2013
28. bře 2013
hele jestli neni lepší že ti ten bus ujel 😀
28. bře 2013
Ach jo, to je někdy den, že.. ☹ Ať je lépe! 🙂