Ahoj, mam dotaz je tu nejaka maminka co je z Sk a manzela z Cz a zijou tady v cz? Jak a na koho jste napsali miminko? Premyslim ze bude nejlepsi vsechno na manzela ale musi se to nejak hlasit i na me nekde na konzulatu a podobne nebo co vsechno musime udelat? Diky
pajunkova
autorJj mam a vdana taky jsem.
29. zář 2015
No,tak před porodem musíte ještě na matriku (ne na sociálku,to jsem spletla) a tam nahlásíš jenom jmáno a příjmení miminka 🙂
29. zář 2015
Jinak nikde nic nenahlašuješ 🙂
29. zář 2015
Pokud jsi vdaná,matrika se tě netýká.
29. zář 2015
pajunkova
autorJo co se tyce cech vim ale kdyz mam slovenske obcanstvi a jen trvalak jestli musim nekde hlasit i ja ze mam dite napr. Cizinecka pol. nebo ambasada.
29. zář 2015
Ahoj,a Ty máš trvalý pobyt v ČR?Já mám tady trvalý pobyt,vdaná nejsem,děti jsou na přítele a hlásila jsem to jenom na sociálce kvůli příjmení