co ty lidi jeste nevymysli za kocarek 😀
Na zivo to vypada divne 🙂 je to strasne moc nizoucko ...
Ale pro nekoho prakticka vec 🙂
22. srp 2015
To je náhodou výborný nápad!
23. srp 2015
To je super 👍
23. srp 2015
co ty lidi jeste nevymysli za kocarek 😀
Na zivo to vypada divne 🙂 je to strasne moc nizoucko ...
Ale pro nekoho prakticka vec 🙂
To je náhodou výborný nápad!
To je super 👍
bomba!!!!!