Čekáme na zoubky a furt nic 🙂
pampalini
autorTak to máte nárok nemít....... 🙂 doufám, že do roka stihnem alespoň jeden :D
10. pro 2010
Tý jo my máme 2 vylezli najednou ale jinej se zatím nechystá, vylezli 17 a 18.12 a kdo ho našel? Gratuluji
5. led 2011
my taky čekáme zoubky a stále nic ale je nám jen půl roku