Chodíííííí 😵 Taky už bylo na čase 😅 😉
Paráda 🙂.
6. pro 2015
Huraaa
6. pro 2015
pampeliska1
autor@aknapets
@janistr
@dandelion
Jako už to obcházení a lezení bylo nekonečné!! Sice zatím jsou to jen malinké krůčky, max. jich dá tak 10, ale konečně sama!
6. pro 2015
@pampeliska1 No, Toníkovi sice teprve bude rok, ale obchází a leze už 5 měsíců a taky už mi to přijde děsně dlouho 😀.
6. pro 2015
Paráda!
6. pro 2015
Je to holka sikovna,mam ohromnou radost 🙂
6. pro 2015
Skvela zprava!!!!!! Jupiiiiiii!!!!!!!!
6. pro 2015
pampeliska1
autor@janistr Třeba ti chystá překvápko na 1.narozeniny 😉
@zlatelevizeedna
@mahafi
@elvis12 Editce ráno (nebo ještě v noci? 😅 ) vyřídím, jak jste ji pochválily 😉
6. pro 2015
Tak to je dárek k Mikuláši 🙂 Šikulka je to.
7. pro 2015
krása!!!! :D
7. pro 2015
Supeeeer!!!!!! 🙂