icon
1 / 1
avatar

těžko soudit podle jednoho pupínku, uvidíš zítra, jestli se osype nebo ne

13. črc 2016
avatar

Uz si to stihla poskrabat..pry to svedi

13. črc 2016
avatar

@lustr88 ma tam jakoby 3 nad sebou, uprostred rozskrabane

13. črc 2016
avatar

Mame toto same asi 15 pupinku ale od komara na obliceji a rucciceruccice

13. črc 2016
avatar

@susanking tak uvidime..rano to neměla..ted po probuzeni si stezuje

13. črc 2016
avatar

Toto jsem ted nasla na zadech pod lopatkou

13. črc 2016
avatar

Eli, to nejde poznat z té fotky... Je v tom pupinku taková vodička?

13. črc 2016
avatar

@tuliberka řekla bych, že jo 😕 😅 Tak už na mě sypej rady, co koupit..Musím ještě dneska skočit do lékárny, než mi zavřou

13. črc 2016
avatar

@tuliberka koupit ten Vira smooth nebo jak se to jmenuje?

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 tak jo 😂 My měli vždy Tanno Hermal. Byla jsem spokojená.

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 u nás se Virasooth osvědčil. A Fenistil kapky proti svědění.

13. črc 2016
avatar

to asi v brzké době nedojedete...😀

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 ano, na svědění Fenistil, u nás stačil na noc. Teploty neměli.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 takže potvrzeno? tak držím palce!!!

14. črc 2016
avatar

@helenka88 to asi ne☹ jeste ze jsem zapomnela, ze jsme se domlouvaly na tento tyden..to byste je určitě chytili od nas.
@tuliberka zatim jsme v pohode, bez teplot, semtam nektera svedi, tak kapnu teatree jinak nemazu nicim.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 u nás to taky řádí, ale nejdeme tomu naproti, už tak jsou skoro pořád nahromadě...až to příjde, tak to příjde

14. črc 2016
avatar

@helenka88 přesně - taky jsem nechtěla nechat záměrně nakazit. Sice mi to teď o prázninách moc nepasuje, ale nevadí..přišly v čase, kdy měly.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 ony nepříjdou vhod nikdy, jako každá nemoc...držte se, cérky

14. črc 2016