icon

Jsou to nestovice? V okoli se vyskytly, takze nakazeni pravdepodobne.

avatar

těžko soudit podle jednoho pupínku, uvidíš zítra, jestli se osype nebo ne

13. črc 2016
avatar

Uz si to stihla poskrabat..pry to svedi

13. črc 2016
avatar

@lustr88 ma tam jakoby 3 nad sebou, uprostred rozskrabane

13. črc 2016
avatar

Mame toto same asi 15 pupinku ale od komara na obliceji a rucciceruccice

13. črc 2016
avatar

@susanking tak uvidime..rano to neměla..ted po probuzeni si stezuje

13. črc 2016
avatar

Toto jsem ted nasla na zadech pod lopatkou

13. črc 2016
avatar

Eli, to nejde poznat z té fotky... Je v tom pupinku taková vodička?

13. črc 2016
avatar

@tuliberka řekla bych, že jo 😕 😅 Tak už na mě sypej rady, co koupit..Musím ještě dneska skočit do lékárny, než mi zavřou

13. črc 2016
avatar

@tuliberka koupit ten Vira smooth nebo jak se to jmenuje?

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 tak jo 😂 My měli vždy Tanno Hermal. Byla jsem spokojená.

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 u nás se Virasooth osvědčil. A Fenistil kapky proti svědění.

13. črc 2016
avatar

to asi v brzké době nedojedete...😀

13. črc 2016
avatar

@pampeliska1 ano, na svědění Fenistil, u nás stačil na noc. Teploty neměli.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 takže potvrzeno? tak držím palce!!!

14. črc 2016
avatar

@helenka88 to asi ne☹ jeste ze jsem zapomnela, ze jsme se domlouvaly na tento tyden..to byste je určitě chytili od nas.
@tuliberka zatim jsme v pohode, bez teplot, semtam nektera svedi, tak kapnu teatree jinak nemazu nicim.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 u nás to taky řádí, ale nejdeme tomu naproti, už tak jsou skoro pořád nahromadě...až to příjde, tak to příjde

14. črc 2016
avatar

@helenka88 přesně - taky jsem nechtěla nechat záměrně nakazit. Sice mi to teď o prázninách moc nepasuje, ale nevadí..přišly v čase, kdy měly.

14. črc 2016
avatar

@pampeliska1 ony nepříjdou vhod nikdy, jako každá nemoc...držte se, cérky

14. črc 2016