Mate nekdo zkusenost s norskym rybim tukem Moller's s prichuti?(ovocna,citronova). Je to pozivatelne?http://www.3-omega.cz/Rybi__tuk/rybi_tuk_pre_deti
Mela jsem bez prichuti a je to nepozivatelny. Vadi mi ze je to olej a jeste k tomu to priiiiserne smrdi 😝 a to jsem doufala, ze bych to treba i vpravila do ditete...
10. zář 2015
ja synovi davam tekuty eye q s prichuti vanilky a neni to citit. jen teda kdyz to nekde kapne,tak pak z toho tu rybinu citim.
10. zář 2015
pampeliska1
autor@satyyy to jsem právě taky slysela :-/ tak ja zkusim asi ten s příchutí..snad to nebude jeste vetsi hnus
10. zář 2015
já mám tedy jiný olej - https://www.nordicnaturals.com/en/Products/Prod... a je to citronová příchuť a není to tak zlé. Malému to chutná 🙂
10. zář 2015
http://www.3-omega.cz/Rybi__tuk/rybi_tuk_pre_deti