Myslíte, že se něco může stát, když dám do myčky na 70°C hořáky z plynového vařiče? Máme starý vařič a nečekám zázraky, ale horší už to snad být nemůže 😅 Na funkci by to mít vliv nemělo, ne?? Díky za info :D
pampeliska1
autor@gatushe super, díky 😉
18. únor 2016
A Já to jak deb.l drbu kartáčem ..
18. únor 2016
já bych to do myčky dala
18. únor 2016
Hura do toho, nedelan to jinak 😉
18. únor 2016
Tchyne to dela jenom tak. A ja uz nemak mycku ☹
18. únor 2016
pampeliska1
autor@katka_brno @mochenkaa Já mám myčku asi dva týdny, tak zkouším všechno možné 😅
18. únor 2016
pampeliska1
autor@mochenkaa a kde teď vlastně bydlíte?
18. únor 2016
@pampeliska1 stejny barak. Jine patro. O pokoj vetsi. Cena stejna jako nase hypo 😀
18. únor 2016
Já je tak taky myju...nic se jim nestane! Mám varnou desku ale s plynovými hořáky a dávam tam ty "pavouky" okolo, tu konstrukci, hořáky, vše a odmastí to...pokud jsou starý tak asi až po několikátém umytí, ale už poprvé je to znát!