Toooo je svěěěět Elmoooooo 😀 🤐 🤐 😀
pampeliska1
autor@tmagda zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jestli se to Vendulce taky tak líbí :D
12. únor 2016
u nas taky bože... přoč většina těch postaviček mluví jak když má pindoura ve svěráku?
12. únor 2016
@pampeliska1 no hleděla na to a úplně to hltala :D
12. únor 2016
pampeliska1
autor@rzymani to už mi ani nepřijde :D
12. únor 2016
Hurá! Zase nevím "vo co gou" a jsem šťastná! Zato píseň "Tisíc podob život mívá...".
12. únor 2016
i u nás to běží 😀