Tak jsem ji dočetla teď ve čtvrtek. Musím říct, že jsem byla napnutá jak šráky. Moc se mi to líbilo, rozuměla jsem všem pocitům a to na tom bylo fajn.
Jinak za mě, oslavu bych nechala proběhnout taky.
11. dub 2021
Tak jsem ji dočetla teď ve čtvrtek. Musím říct, že jsem byla napnutá jak šráky. Moc se mi to líbilo, rozuměla jsem všem pocitům a to na tom bylo fajn.
Jinak za mě, oslavu bych nechala proběhnout taky.
Tuto autorku miluju! Ale zatím jsem tuto nečetla. Jinak mám všechno od ní doma.