icon
1 / 40
avatar

Tuto autorku miluju! Ale zatím jsem tuto nečetla. Jinak mám všechno od ní doma.

22. únor 2021
avatar
panihk
autor

@katynka78 Líbila se mi, jako všechny předchozí. 😉

22. únor 2021
avatar

@panihk paráda!

22. únor 2021
avatar

Tak jsem ji dočetla teď ve čtvrtek. Musím říct, že jsem byla napnutá jak šráky. Moc se mi to líbilo, rozuměla jsem všem pocitům a to na tom bylo fajn.
Jinak za mě, oslavu bych nechala proběhnout taky.

11. dub 2021
avatar
panihk
autor

@katynka78 Souhlas, taky bych oslavu nechala proběhnout. Ale stejně jsem nějak pořád doufala, že to letadlo nestihla...

11. dub 2021
avatar

@panihk taky jsem v to doufala. Ta oslava se chystala tak dlouho, těšila se na to, navíc to nebylo jisté, že je či není mezi cestujícími, tak proč ne. A kdyby ji zrušili, kdyby ona žila a jen se neozvala, tak by byli naštvaní. Tak to bylo opravdu, ať je Livie ještě šťastná.

11. dub 2021