icon
37 / 40
avatar

Tak tu bych si taky ráda přečetla

27. lis 2021
avatar

je hodně drsná - po přečtení této knihy si říkám, že se máme jak prasata v žitě a nevíme ani, co máme

27. lis 2021
avatar

Aktuálně ji čtu, ale po troškách, protože je to síla. V něčem mi to připomíná i dřívější dobu tady, ale i tak jsme byli slabý odvar. A to doslova. Ale ten základ je stejný - nesvobodné rozhodování, určování co budeš dělat a nebudeš, volení jen jedné strany a její celková oddanost.

27. lis 2021
avatar
panihk
autor

Je to hustý! Máme se fakt dobře, já si to vůbec nedovedla představit, že ve 21. století někde ještě můžou žít nějak takhle. Masakr, šílenství.

27. lis 2021
avatar

Stačí se podívat na pár dokumentů,ta přetvářka,jak hrajou ideální život,aby na západě viděli...KLDR je fakt mazec

27. lis 2021