je hodně drsná - po přečtení této knihy si říkám, že se máme jak prasata v žitě a nevíme ani, co máme
27. lis 2021
Aktuálně ji čtu, ale po troškách, protože je to síla. V něčem mi to připomíná i dřívější dobu tady, ale i tak jsme byli slabý odvar. A to doslova. Ale ten základ je stejný - nesvobodné rozhodování, určování co budeš dělat a nebudeš, volení jen jedné strany a její celková oddanost.
27. lis 2021
panihk
autorJe to hustý! Máme se fakt dobře, já si to vůbec nedovedla představit, že ve 21. století někde ještě můžou žít nějak takhle. Masakr, šílenství.
27. lis 2021
Stačí se podívat na pár dokumentů,ta přetvářka,jak hrajou ideální život,aby na západě viděli...KLDR je fakt mazec
27. lis 2021

Tak tu bych si taky ráda přečetla