Devcata prosim Vas jak to je s tim kdyz zena nema narok na materskou a musi automaticky mit rodicak na ctyri roky. Jde to zvolit pres tatinka, ktery je zamestnany a pak nejak prevest na maminku?
myslíš rodičák přes tatínka?to nemus nic převádět,na rodičáku budeš ty a tatínek akorát doloží příjmy
5. dub 2017
Můžeš volit délku rp podle příjmů tatínka. Ale doma jsi ty. Jen vyuzijes jeho příjem pro výpočet. Je to psane na tebe