icon

Dobre dopoledne maminky, date prosim tip na nejake krasne bare nebo kompromis sandalky pro holcicku k satickam? Velikost 27. Dekuji mockrat

avatar

My máme spoustu těchto a jsou fajn. http://www.attipas.cz

22. kvě 2017
avatar

@outlaw
to ale nejsou sndálky🙂

22. kvě 2017
avatar

co nike sunray ,nebo tikki,filii

22. kvě 2017
avatar

Ale spadaj do kategorie bare jak píšeš, tak mě to tak napadlo.

22. kvě 2017
avatar

@bara88 pekne vsechny ale zadne z nich strevickove k sateckam😯

22. kvě 2017
avatar

Livie and luca podle me delaji nejkrasnejsi balerinky a sandalky. Ale zalezi, jakou ma tvoje holcicka nozku. 🙂

22. kvě 2017
avatar

My mame tyto.

22. kvě 2017
avatar
22. kvě 2017
avatar

@panickatlamicka krasne oboje. Ale to jsou spis baleriny aty uz mame dd step. Ted chci sandalky, opravdu hodne otevrene na ta nejvetsi tepla.

22. kvě 2017
avatar

@panilisteckova tak to koulni na sandalky Livie and Luca, jak sem psala predtim. Delaji krasne otevrene, s hezkymi motivy.

22. kvě 2017