Dobre dopoledne maminky, date prosim tip na nejake krasne bare nebo kompromis sandalky pro holcicku k satickam? Velikost 27. Dekuji mockrat
co nike sunray ,nebo tikki,filii
22. kvě 2017
Ale spadaj do kategorie bare jak píšeš, tak mě to tak napadlo.
22. kvě 2017
panilisteckova
autor@bara88 pekne vsechny ale zadne z nich strevickove k sateckam😯
22. kvě 2017
Livie and luca podle me delaji nejkrasnejsi balerinky a sandalky. Ale zalezi, jakou ma tvoje holcicka nozku. 🙂
22. kvě 2017
My mame tyto.
22. kvě 2017
A tyto.
22. kvě 2017
panilisteckova
autor@panickatlamicka krasne oboje. Ale to jsou spis baleriny aty uz mame dd step. Ted chci sandalky, opravdu hodne otevrene na ta nejvetsi tepla.
22. kvě 2017
@panilisteckova tak to koulni na sandalky Livie and Luca, jak sem psala predtim. Delaji krasne otevrene, s hezkymi motivy.
22. kvě 2017


My máme spoustu těchto a jsou fajn. http://www.attipas.cz