Dobry vecer, detske brusle 2v1. Vymenitelna kolecka za noze. Mate nekdo? Da se na tom jezdit? Diky
Měli jsme jako 1. brusle. V pohodě
13. led 2018
Já kupovala synovi na Insportline a max.spokojenost, na obojím se mu jezdí dobře.
13. led 2018
panilisteckova
autorDekuji za reakce
13. led 2018
Maťko má tyhle https://www.sportisimo.cz/sulov/chlapecke-brusl...
a jsou parádní. Má je druhý rok plně využité a nic není vachrlaté ani rozviklané