Hezký večer, syn už je přes týden nemocný. Vypadalo to lépe a teď už je mu zase špatně. Teď k dotazu. Hodně ho bolí v krku a strašně je mu cítit z pusy. Je to příznak něčeho konkrétního? Ve čtvrtek mu Dr. dělala Crp a to bylo negativní...
U nasich deti kdyz smrdi z pusy, je to vzdy znamka zanetu v krku, vetsinou anginy. Mohlo se mu to rozjet vic az po naberu crp, nevim jak krk vypada, ale radsi bych zitra dosla ma kontrolu
Něco tam má. Ale nepoznám jestli to nejsou afty. Tak jsem jednou měla plný krk a myslela si že mám čepy a ony to byly afty.
@zmrzlinka
@claire90 jj tam se chystáme.
Čepy jsou takové bílé skvrny na mandlích
To bude angina.
syn měl streptokoka a crp nízké. Dr. nedělala výtěry?
Dceři je nekdy cítit z pusy i když je nemocná a mívá jen virozu. Ale pokud ho boli v krku tak to bude asi angína.
@jipe nedělala. Jel tam neplánovaně a před tím jedl a pil
Děkuji všem za postřehy. Ráno snad doktorka rozlouskne a pomůže 🙏
A nemá čepy na mandlích?Muže mít anginu.