icon

Krásné sluníčkové odpoledne. Blíží se nám s manželem výročí svatby. Ráda bych mu dala dárek a napadlo mě, že by se mi líbili nějaké "manželské náramky". Nevím vlastně, jestli vůbec něco takového je k sehnání....Máte s tím některá zkušenost? Nebo dokážete něco či někoho doporučit? Díky moc

avatar

Take bych uvitala

10. říj 2018
avatar

monogrambaby...ti by mohli něco takového mít...

10. říj 2018
avatar
10. říj 2018