Krásný den, dotaz mimo děti. Zařizovala jste některá demolici domu? Z čeho čerpat informace, když o tom vůbec nic nevím? Mám zařídit povolení k demolici domu, který patří firmě, pro kterou pracuju. Informaci o stávajícím objektu mám minimálně...
Ano děláme demolice. Nejlepší je se vždy poradit na vašem SU ať jednáte o konkrétní nemovitosti.
7. čer 2023
Já dala na Stavební úřad posudek statika a vyplněný formulář, asi do dvou týdnů jámě měli vyjádření, že můžeme bourat.
7. čer 2023
panilisteckova
autor7. čer 2023
https://www.finance.cz/525286-demolice-stareho-... 5 vteřin na google