icon

Krásný den, v době MS mám naprosto katastrofální pleť. Samy pupínek, už jsem z toho nešťastná. Potykate se s tím také některá a máte tip na něco, co pomohlo? Prosím prosím 🙏

avatar

Mám to od porodu 🙈 Jen teda od ovulace do MS. Bohužel nepomohlo nic, o pleť jsem zvyklá se starat. Cca půl roku beru HA a nevím, co je akné. Ale jen kvůli pleti bych hormony nebrala, no...

22. zář 2023
avatar

Mne velmi pomohla zmena stravy. Tiez som s tým bojovala ešte mi pomáhala Bioderma sebium gél ale ten neliečil pleť skôr zakrýval problém s pleťou a ked som ho raz nepoužila tak pleť sa opäť zhoršila... Ale pokiaľ je to hormonálne akné pomôže len HA, ja som ho mala zo stravy.

22. zář 2023
avatar

Cestou HA určitě jít nechci 😕

22. zář 2023
avatar

Začala jsem pravidelně chodit ke kosmetičce, hodně mi pomohlo začít pít bezlaktozové mlíko, omezit cukry, mastný, kořeněný a lepek.

22. zář 2023
avatar

B-komplex a pupalka, omezit cukry

22. zář 2023
avatar

Úprava stravy. Ty cukry jsou fakt peklo. A pak důsledný skincare. Bez toho to nepůjde.

22. zář 2023
avatar

Měla jsem.. Od té doby co se řídím radami Kateřiny Routové a co používám kosmetiku Lobey mám klid, zachránilo mi to pleť. Hlavně mít ručník zvlášť na obličej a správně pečovat o pleť ráno i večer. Dobrá je i Maca peruánská.

22. zář 2023