Krásný den, v době MS mám naprosto katastrofální pleť. Samy pupínek, už jsem z toho nešťastná. Potykate se s tím také některá a máte tip na něco, co pomohlo? Prosím prosím 🙏
Mne velmi pomohla zmena stravy. Tiez som s tým bojovala ešte mi pomáhala Bioderma sebium gél ale ten neliečil pleť skôr zakrýval problém s pleťou a ked som ho raz nepoužila tak pleť sa opäť zhoršila... Ale pokiaľ je to hormonálne akné pomôže len HA, ja som ho mala zo stravy.
Cestou HA určitě jít nechci 😕
Začala jsem pravidelně chodit ke kosmetičce, hodně mi pomohlo začít pít bezlaktozové mlíko, omezit cukry, mastný, kořeněný a lepek.
B-komplex a pupalka, omezit cukry
Úprava stravy. Ty cukry jsou fakt peklo. A pak důsledný skincare. Bez toho to nepůjde.
Měla jsem.. Od té doby co se řídím radami Kateřiny Routové a co používám kosmetiku Lobey mám klid, zachránilo mi to pleť. Hlavně mít ručník zvlášť na obličej a správně pečovat o pleť ráno i večer. Dobrá je i Maca peruánská.
Mám to od porodu 🙈 Jen teda od ovulace do MS. Bohužel nepomohlo nic, o pleť jsem zvyklá se starat. Cca půl roku beru HA a nevím, co je akné. Ale jen kvůli pleti bych hormony nebrala, no...